Senior technik

TOP security, s.r.o. hledá pro své technické oddělení spolehlivého kolegu na pozici senior technika.

Jsme společnost s tradicí od roku 1992, zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zabezpečením objektů. Z jedné pražské firmy jsme se postupně rozrostli na síť čítající 14 poboček v Čechách a v současnosti denně zabezpečujeme více než 200 objektů po celé republice. Naši práci děláme s logikou a promyšleně, snažíme se dělat maximum pro to, abychom poskytovali služby ve 100% kvalitě.

Náplň práce:

Servisní opravy, jednání s klienty, administrativa spojená s činností na technických zakázkách, instalace koncových prvků EPS, PZTS, ICT, přístupových a docházkových systémů, kamerových systémů (CCTV) a další činnosti spojené s touto problematikou.

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost dle NV 194/2022 Sb.
  • Vzdělání v oboru elektro - slaboproud
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost v rozhodování
  • Odpovědnost a pečlivost
  • Vstřícné a kultivované vystupování v kontaktu se zákazníky
  • Ochotu cestovat
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení 70.000,- až 85.000,- Kč/měsíc
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo práci na živnostenský list (IČO)
  • Flexibilní pracovní dobu (občas montáže probíhají u klienta mimo běžnou pracovní dobu, upravíte si začátek i konec pracovní doby podle potřeby)
  • Služební vůz i pro soukromé využití
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Zázemí stabilní společnosti s příjemným kolektivem
  • Neustálé zvyšování kvalifikace formou školení
  • Multisport kartu
  • Místo pracoviště - Oderská 333/5, Praha, Čakovice

Zaujala vás tato pozice?

Zašlete nám prosím své CV na email spevakova@topsecurity.cz

Lenka Spěváková

Telefon: 604299622

Adresa: Oderská 333/5, 19600 Praha - Čakovice